بیانیه آیت الله احمد عابدی پیرامون انتخابات؛

استاد احمد عابدی بیاینه ای برای حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری صادر کرد و گفت: ان شاء الله نتیجه این انتخابات باعث عزت و سربلندی بیشتر کشور، گشایش و رونق در زندگی مردم خواهد شد.

در راستای انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
و اهمیت حضور حداکثری در انتخابات استاد احمد عابدی بیانیه مهمی صادر نمودند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ از جهات متعدد و گوناگون دارای اهمیتی مضاعف نسبت به دیگر انتخابات‌های کشور بوده و ضرورت شرکت حداکثری مردم عزیز در این عرصه آشکار است.

وظیفه دینی، اجتماعی سیاسی و اخلاقی اقتضاء و ایجاب می‌کند در زمانی که دشمنان مردم، کشور، اسلام و انقلاب اسلامی در برابر آرمانهای این ملت صف کشیده‌اند، با شعور و آگاهی سیاسی بالای مردم غیور و عزتمند ایران اسلامی، قدرت، صلابت، امنیت و ثبات کشور خود را با حضور در انتخابات به اثبات رسانند.

گذشته از آنکه شرکت در انتخابات مصداق واضح «امر جامع» است که قرآن کریم حضور در آن را مقتضای ایمان معرفی کرده، این حضور پرشور در انتخابات موجب خشم و غیظ دولت مستبد، مستکبر و ظالم آمریکا و مزدوران آن (فراعنه صهیونیست، قارون‌های آل سعود، امویان منافق و داعشی) بوده و عمل صالح محسوب خواهد شد.

علاوه بر شرکت در انتخابات، تعیین فرد اصلح و رأی دادن به او نیز وظیفه شرعی است. انتخاب رئیس جمهوری صادق، امانت دار، خدوم، متعهّد، با تقوی، متخلق و «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» از مهمترین انتظارات شهدا، پا برهنگان، محرومان و مظلومان است.

انشاءالله نتیجه این انتخابات باعث عزت و سربلندی بیشتر کشور، گشایش و رونق در زندگی مردم، زدوده شدن غبار غلیظ تورم و گسترش آسایش و شادکامی همه ملت بزرگ و بزرگوار ایران باشد.

احمد عابدی
۱۴۰۰/۳/۲۱

پاسخ دهید